KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669494
nr 1366 9494
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, 2 st, Signerade, paris. Olja på pannå, 32x39cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:45:12
300 kr
350 kr